м. Київ, вул. Академіка Туполєва, буд. 17-Ж, офіс 44.

+38 (096) 224-07-38 forklift.ua@gmail.com

Запчастини TVH

запчастини TVH Київ

Запчастини TVH

Простоювання навантажувача через поломки в робочий час – це не просто прикра ситуація, це втрата прибутку, а іноді суми втрат сягають колосальних розмірів. Наша компанія пропонує комплектуючи та запчастини TVH для вилочних навантажувачів всіх моделей, типів і видів.

ЯК РОЗІБРАТИСЯ?!
зателефонуйте зараз менеджеру: +38 (096) 224-07-38; або напишіть нам на email.

 

Всі марки

Всі запчастини TVH до всіх марок вилочних навантажувачів.

 

Швидке замовлення

Швидкий та кваліфікований підбір запчастин та аналогів TVH. Оперативні терміни постачання під замовлення. З Європи 7 діб

 

Доступна ціна

Ціни нижче середньориночних на 7-15%

 

Гарантія якості

Ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками з Европи та АзіЇ

Services


ПРО НАС

Основними напрямками діяльності компанії є постачання запасних частин та комплектуючих TVH до складської навантажувальної техніки. Супутній вид діяльності – це надання послуг з ремонту та технічного обслуговування навантажувачів. У своїй роботі компанія орієнтована на якісне обслуговування клієнтів, тому ми завжди готові до діалогу для узгодження взаємовигідних умов розрахунків, постачання та гарантійного обслуговування навантажувачів та іншої складської техніки.

Чому варто працювати з нами?

>Працюємо з 2008 року

14 років є дилером TVH в Україні

>Широкий асортимент

Поставки від виробників

>225 щасливих клієнтів

Нам довіряють

>17 000 проданих запчастин

Доставка по всій Україні

Наші клієнти

Ми зробимо швидкий та кваліфікований підбір запчастин TVH, закажіть дзвінок, або подзвоніть
“+38 (096) 224-07-38” “або напишіть нам на email”

Запчастини TVH в Києві і по Україні

Ваш глобальний універсальний магазин запчасть і аксесуарів для підйомно -транспортного, промислового, будівельного і сільськогосподарського обладнання.

Глобальна служба підтримки

 • ГЛОБАЛЬНА СЛУЖБА ПІДТРИМКИ

Маючи в компанії 62 різні національності та 55 розмовних мов, ми можемо запропонувати підтримку клієнтів вашою рідною мовою.

 

Понад 50 років досвіду

 • БІЛЬШ 50 РОКІВ ДОСВІДУ

Ми виросли з 2 засновників у компанію з більш ніж 5000 співробітників, з офісами та дистриб’юторськими центрами на всіх континентах.

 

44 мільйони відомих посилань

 • 46 000 000 АРТИКУЛІВ

Ви знайдете найширший асортимент запчастин для вантажно-розвантажувальної, промислової, будівельної та сільськогосподарської техніки. TVH постійно розширює пропозицію, і щодня до нас надходить все більше запчастин та аксесуарів.

 

Глобальна служба підтримки

 • 95% ВІДПРАВКА В ТІЙ Ж ДЕНЬ

Ми співпрацюємо з місцевими транспортними компаніями, щоб доставити кожне замовлення у обіцяний термін. Щоб забезпечити швидку доставку, ми надсилаємо 95% замовлень того ж дня.

Вибирайте і замовляйте JUMBO запчасти на сайті Forkliftparts.com.ua – і будьте впевнені в якості та надійності придбаної Вами складської техніки. Телефонуйте зараз менеджеру: “+38 (096) 224-07-38” “або напишіть нам на email”; Viber (096) 22 – 407 – 38.

Опис TVH Group

TVH Group — це міжнародна група з клієнтами в більш ніж 170 країнах, яка була розділена на 2 бізнес-підрозділи: TVH Parts і TVH Equipment. TVH Parts — це універсальний магазин для обробки матеріалів, запчастин і аксесуарів для промислового та сільськогосподарського обладнання. Неперевершене ноу-хау відділу запчастин TVH відображає база даних із понад 37 000 000 артикулів, з яких понад 750 000 посилань є на складі. Відділ електроніки TVH є найбільшим у Європі, найкраще оснащеним і різноманітним сервісним центром для ремонту електронних частин для навантажувачів, підйомників і промислових транспортних засобів. TVH Equipment складається з 3 видів діяльності: продаж, оренда та обслуговування. Крім того, у TVH також є Академія TVH, де проводяться навчання водіїв і технічні курси.

Наша база даних налічує понад 46 000 000 номерів, а наш склад понад 930 000 одиниць зберігання. Щодня близько 1200 – 1500 замовлень на закупівлю розміщуються серед 1800 постачальників по всьому світу.

Запорукою нашого успіху є довгострокові відносини із нашими постачальниками.

Постачальниками, які можуть забезпечити швидке постачання за конкурентоспроможною ціною, запчастини, що задовольняють стандарти якості TVH і вимоги до продукції.

Персонал

Відділ закупівель складається з кількох груп:

Фахівці з бренду: займаються розвитком, закупівлею, управлінням та забезпеченням технічної підтримки для артикулів, що належать до брендів оригінальних виробників (Linde, Clark, ітд.)

Фахівці з продуктів: займаються розвитком, закупівлями, управлінням та забезпеченням технічної підтримки для артикулів, що належать до певної категорії продукції (підшипники, гідравліка, ітд.)

Фахівці цих груп збирають інформацію про розвиток ринку в межах свого продукту чи бренду. Вони також шукають потенційних нових постачальників спільно з фахівцями з групи постачання.

Група постачання: займається моніторингом ринку щодо можливих нових джерел поставки, через відвідування виставок, проспекцією в Інтернеті, ітд.

Вибирайте і замовляйте JUMBO запчасти на сайті Forkliftparts.com.ua – і будьте впевнені в якості та надійності придбаної Вами складської техніки. Телефонуйте зараз менеджеру: “+38 (096) 224-07-38” “або напишіть нам на email”; Viber (096) 22 – 407 – 38.

Нові постачальники

Потенційні постачальники ретельно відбираються та оцінюються за різними критеріями. Група постачання встановлює перший контакт із новим постачальником. За результатом першого успішного постачання еккаунт постачальника передається відповідному фахівцю з бренду або продукту.

Контроль якості

Від потенційних постачальників очікується надання повного деталування виробничого асортименту, номерів артикулів та зразків для перевірки їхньої якості. Ці зразки підлягають ретельному тестуванню нашим Відділом Контролю Якості, що має у своєму розпорядженні все необхідне контрольно-вимірювальне обладнання:

 • Спектроскоп
 • твердомір
 • тривимірний вимірник
 • різні випробувальні стенди, деякі з них розроблені всередині компанії
 • з додатковою інформацією можна ознайомитись у статуті якості tvh та на сторінці за якістю.

Процес приймання

Всі вантажі, що надходять, проходять приймання на предмет відповідності специфікаціям технічних даних, креслень, фото, випробувальних звітів та іншою інформацією, що є в базах даних TVH.

У разі підтвердження відповідності, артикули отримують внутрішній обліковий номер та маркування, після чого вони упаковуються кожен в окрему упаковку та розміщуються у певному місці зберігання.

Показники діяльності активних поставників

TVH на регулярній основі оцінює показники діяльності активних постачальників:

 • Якість продукції: відповідність специфікаціям OEM, циклу життя та розмірам, виконання гарантійних умов
 • Упаковка запчастин
 • Загальна надійність: виконання термінів постачання, наявність складі, ціновий чинник, оперативність відповіді запити, і тд.

 

Вибирайте і замовляйте запчастини TVH на сайті Forkliftparts.com.ua – і будьте впевнені в якості та надійності придбаної Вами складської техніки. Телефонуйте зараз менеджеру: “+38 (096) 224-07-38” “або напишіть нам на email”; Viber (096) 22 – 407 – 38.

Запчастини TVH обновлено: 11 Жовтня, 2022 автором: Майстер