м. Київ, вул. Академіка Туполєва, буд. 17-Ж, офіс 44.

+38 (096) 224-07-38 forklift.ua@gmail.com

Про нас

 

Основними напрямками діяльності компанії  є  постачання запасних частин та комплектуючих  до складської навантажувальної техніки.  Супутній вид діяльності – це надання послуг з ремонту та технічного обслуговування навантажувачів. Компанія була заснована та працює на ринку з 2008 року в місті Київ. За роки роботи наша компанія отримала значний досвід  в постачанню запчастин для  навантажувачів   і розширила свій асортимент, який встигли оцінити наші українські та зарубіжні партнери.

У щоденній роботі компанія керується трьома основними принципами: чесність, надійність і професіоналізм. Точність і достовірність наданої нами інформації про запчастини, її стан, технічні характеристики, цінову політику дозволяє нам гарантувати клієнтам найкраще співвідношення ціна-якість. Фахівці компанії мають значний досвід і знанням тонкощів в питаннях підбору запчастин. Це означає, що наші клієнти завжди можуть розраховувати на переваги, надані  нашою інформаційною базою.

Місія: ми розвиваємо Український ринок складської навантажувальної техніки,  пропонуючи надійну і якісну продукцію, допомагаємо клієнтам забезпечити безперебійну роботу навантажувачів та іншого обладнання  на об’єктах наших замовників.

За дев’ять  років своєї діяльності ми зарекомендувала себе як надійна, орієнтована на довгострокову, ефективну роботу компанія. Сьогодні ми готові запропонувати найширший вибір  запчастин до  навантажувальної складської техніки, який задовольнить найвимогливішого клієнта.

У своїй роботі компанія  орієнтована на якісне обслуговування клієнтів, тому ми завжди готові до діалогу для узгодження взаємовигідних умов розрахунків, постачання та гарантійного обслуговування навантажувачів та іншої складської техніки.

В особі нашої компанії Ви отримаєте надійного партнера на довгі роки!

Про нас обновлено: 11 Березня, 2017 автором: Майстер