м. Київ, вул. Академіка Туполєва, буд. 17-Ж, офіс 44.

+38 (096) 224-07-38 forklift.ua@gmail.com

Силовий роз’єм типу Андерсон (Аnderson Рower)

Силовий роз'єм типу Андерсон (Аnderson Рower) Київ Україна

Силовий роз’єм типу Андерсон (Аnderson Рower)

Силовий роз’єм типу Андерсон (Аnderson Рower) в Києві і по Україні

Конектор (коннектор), роз’єм (разъём)и живлення Anderson SB з номінальним струмом 120 А (SB50), 280 А (SB175) і 450 А (SB350) і підходять для кабелів перетином від 6 мм² до 50 мм².

Ці провідні в галузі роз’єми Anderson SB ідеально підходять для швидкого і легкого підключення і відключення сільноточних кабелів в таких додатках, як зарядка акумулятора, запуск від зовнішнього джерела, зварювання і т. д корпуси не мають статі, тому обидві сторони з’єднання ідентичні. Просто переверніть один з корпусів і вставте їх разом.

 

Зміст

– чому ми
– чому варто працювати з нами
– у нас вигідно купувати, тому що
– силовий роз’єм типу Андерсон (Аnderson Рower)
– два типи роз’ємів
– з’єднувачі SBE EBC
– зв’яжіться з нами сьогодні

Чому ми

  • всі марки

Запчастини до вилочних навантажувачів будь-яких виробників. Більше 150 каталогів марок навантажувачів.

  • швидке замовлення

Швидкий та кваліфікований підбір запчастин та аналогів. Оперативні терміни постачання під замовлення. З Європи 7 діб!

  • доступна ціна

Ціни нижче середньориночних на 7-15%

  • гарантія якості

Ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками з Европи та АзіЇ

Чому варто працювати з нами

  • Силовий роз’єм типу Аnderson Рower для АКБ

штепсельный разъем ценаПрацюємо з 2008 року

  • 9 років є дилером TVH в Україні

Широкий асортимент

  • Поставки від виробників з 14 країн світу

125 щасливих клієнтів

  • Нам довіряють

12 000 проданих запчастин

  • Доставка по всій Україні!

 

У нас вигідно купувати, тому що

Наші фахівці готові надати необхідну інформацію і порадять те, що підходить саме для Вашої компанії.

Штепсельні роз’єми (штепсельные разъемы) Anderson Power Products для АКБ
Роз’єми АКБ Anderson Power Products в наявності в Києві
Anderson Power Products SB 175
Anderson Power Products SB 350
Anderson Power Products SB 50А
Anderson Power Products SBЕ 320
Anderson Power Products SBХ 175
Anderson Power Products SBХ 350 та ін.

Завжди в асортименті витратні матеріали для ремонту і обслуговування тягових акумуляторних батарей!

Більш детальну інформацію щодо наявності та цінами, знижками та інших питань Ви отримаєте при зверненні до наших менеджерів.

Телефон +38 (096) 224-07-38 або напишіть нам на email.

Силовий роз’єм типу Андерсон (Аnderson Рower)

Силовий роз'єм типу Андерсон (Аnderson Рower) Київ Україна • Купить запчасти погрузчиковКонектор (коннектор), роз’єм (разъём)и для зарядки акумуляторів для швидкої зарядки (EBC І SBE).

Швидка зарядка швидко стає основною технологією зарядки завдяки економії коштів, підвищення продуктивності і безпеки. Хоча швидка зарядка акумуляторів не є новою технологією (використовувалася в багатьох портативних пристроях в минулому), вона дійсно почала набирати обертів, щоб скоротити час зарядки дорожніх електромобілів.

Швидкі зарядні пристрої багато в чому відрізняються від звичайних зарядних пристроїв. По-перше, номінальна потужність може в 3-4 рази перевищувати номінальну потужність звичайного зарядного пристрою, часто вимагає використання подвійних кабелів і роз’ємів для зарядки зі швидкістю понад 300 А. Крім того, в швидких зарядний пристрій передбачені передові засоби управління, які максимально збільшують прийом заряду акумулятором, одночасно відстежуючи підвищення температури акумулятора, щоб уникнути перегріву. Щоб добитися такої передачі інформації, необхідні роз’єми, що включають допоміжні контакти.

Два типи роз’ємів

Зазвичай використовуються два типи роз’ємів SBE і DIN 43589-1. Обидва типи роз’ємів пропонують міцні корпусу і контакти, розраховані на 5000 або більше циклів сполучення. Крім того, вони пропонують 4 або більше додаткових контакту для таких додатків, як моніторинг батареї. Обидва типи роз’ємів відповідають стандарту EN1175 1998 і мають атрибути, які роблять їх правильним вибором в залежності від потреб вашої програми.

Ключові атрибути, які слід враховувати при виборі того або іншого

SBE

Безстатеві цільні корпусу (доступні версії на 80, 160 і 320 А), які повністю відповідають EN1175-1, UL і CSA;

Колір і механічний ключ для 10 різних напруг;

Цілісні корпусу для простої збірки;

Корпуси з захистом від дотику мінімізують потенційний контакт з ланцюгами під напругою відповідно до IEC 60950 і IEC60529;

Має два плоских очищувальних силових контакту і до 8 допоміжних контактів (типу контактів і розеток). У допоміжній системі 1×4 використовуються контакти Powermod, вона також може досягати 10 000 циклів і дозволяє виконувати послідовність всередині допоміжних контактів. У 8-позиційної допоміжної системі використовуються контакти PPMX, розраховані на 5000 циклів, але не дозволяють встановлювати послідовність. Всі допоміжні контакти з’єднуються останніми першими замикаються по відношенню до силових контактів.

Більш високе зусилля зчленування роз’єднання, ніж у EBC, що зводить до мінімуму потребу у вторинних засувках. Однак може знадобитися ручний допоміжний кронштейн для зменшення зусилля, необхідного для з’єднання.

Наявність повітряної трубки, але замінює допоміжні контакти.

EBC (DIN 43589-1)

Силовий роз'єм типу Андерсон (Аnderson Рower) Київ УкраїнаРізний чоловічий і жіночий корпусу (доступні версії на 80, 160 і 320 ампер). Повністю відповідає DIN 43589-1, EN1175-1, UL CSA

Сумний ключ напруги з 6 положень напруги і колірним кодуванням для сухих акумуляторних батарей (зелений), мокрих акумуляторних батарей (сірий) і універсальних (жовтий)

Контакти штирьового і гніздового типу (силові і допоміжні), що забезпечують мінімум 5000 циклів сполучення. Допоміжні контакти з’єднуються останніми першими розмикаються по відношенню до силових контактів. Секвенування недоступно.

Зниження зусиль при стикуванні і від’єднанні, що знижує зусилля при стикуванні і від’єднанні роз’ємів. Однак вторинна засувка для забезпечення підключенні необхідно буде в додатках з високою вібрацією.

До чотирьох допоміжних контактів

Наявність повітряної трубки і корпусу можуть використовувати верхні допоміжні контакти

Обидва типи роз’ємів пропонують стандартні аксесуари, такі як кабельні затискачі, ручки, засувки і ручні допоміжні кронштейни, для задоволення індивідуальних потреб програми.

З’єднувачі SBE EBC

З’єднувачі SBE EBC ідеально підходять для використання в тяжких умовах з великим циклом сполучення, і обслуговуються ринки включають обладнання для вантажно-розвантажувальних робіт, обладнання для промислового обслуговування, електричні вантажні автомобілі, електричні мотоцикли скутери та багато інших. При правильній збірці з використанням відповідних інструментів обидва продукти прослужать роки бездоганної роботи.

Зв’яжіться з нами сьогодні!

Для отримання докладної технічної інформації клацніть будь-який з з’єднувачів серії Anderson Power Products вище. Хочете з ким-небудь поговорити Ви можете звернутися в нашу службу підтримки продажів або в групу інженерів-проектувальників, які з радістю дадуть відповідь на ваші запитання.

Телефон +38 (096) 224-07-38 або напишіть нам на email.

 

Силовий роз’єм типу Андерсон (Аnderson Рower) обновлено: 28 Лютого, 2021 автором: Майстер