м. Київ, вул. Академіка Туполєва, буд. 17-Ж, офіс 44.

+38 (096) 224-07-38 forklift.ua@gmail.com

CLARK

Clark

Запасні частини для навантажувачів CLARK (Кларк)

  Простоювання навантажувача через поломки в робочий час – це не просто прикра ситуація, це втрата прибутку, а іноді суми втрат сягають колосальних розмірів. Наша компанія пропонує оригінальні запасні частини та комплектуючи для навантажувачів Clark всіх моделей, типів і видів.

ЯК РОЗІБРАТИСЯ?!
телефонуйте зараз менеджеру:

“+38 (096) 224-07-38” “або напишіть нам на email”

 

Всі марки

Всі запчастини до всіх марок бокових навантажувачів Clark.

 

Швидке замовлення

Швидкий та кваліфікований підбір запчастин та аналогів. Оперативні терміни постачання під замовлення. З Європи 7 діб

 

Доступна ціна

Ціни нижче середньориночних на 7-15%

 

Гарантія якості

Ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками з Европи та АзіЇ

Services


ПРО НАС

Основними напрямками діяльності компанії є постачання запасних частин та комплектуючих до складської навантажувальної техніки Clark. Супутній вид діяльності – це надання послуг з ремонту та технічного обслуговування навантажувачів. У своїй роботі компанія орієнтована на якісне обслуговування клієнтів, тому ми завжди готові до діалогу для узгодження взаємовигідних умов розрахунків, постачання та гарантійного обслуговування навантажувачів та іншої складської техніки.

Чому варто працювати з нами?

>Працюємо з 2008 року

9 років є дилером TVH в Україні

>Широкий асортимент

Поставки від виробника Clark

>125 щасливих клієнтів

Нам довіряють

>12 000 проданих запчастин

Доставка по всій Україні

Наші клієнти

Ми зробимо швидкий та кваліфікований підбір запчастин Clark, закажіть дзвінок, або подзвоніть
“+38 (096) 224-07-38” “або напишіть нам на email”

 

Запчастини на вилочні навантажувачі Clark CLARK (Кларк)


Модельний ряд навантажувачів Clark
Clark Material Handling Company є основоположником створення техніки, призначеної для механізації робіт зі складування і переміщення вантажів. Перші моделі, розроблені компанією, стали прототипами всіх сучасних навантажувачів. В даний час модельний ряд навантажувачів містить безліч моделей. Поряд з класичними чотирьохколісними моделями випускаються і триколісні. Вони є найбільш маневреними моделями навантажувачів. Постійно модернізуються старі моделі навантажувачів і розробляються нові.

Проведення вантажно-розвантажувальних робіт неможливо уявити без використання навантажувачів різної конструкції. Ми готові запропонувати своїм клієнтам запчасти на газові, електричні та дизельні навантажувачі Clark.

Види навантажувачів Clark

Наша компанія продає багато видів моделей навантажувачів Clark, укомплектованих різними силовими агрегатами:

   Газові. Оснащені двигуном внутрішнього згоряння, який працює на природному або зрідженому газі. Невисока токсичність вихлопних газів дозволяє використовувати його в замкнутих приміщеннях, що мають вентиляцію.

   Електричні. Оснащені електродвигуном постійного струму і акумуляторною батареєю. Ємність батареї забезпечує роботу навантажувача протягом зміни. Є як чотириколісні, так і триколісні моделі. Рекомендовані для роботи в приміщеннях.

   Дизельні. Оснащені двигуном внутрішнього згоряння, що працює на солярці. Недороге паливо і висока потужність дозволяють ефективно використовувати його на відкритому повітрі.

Асортимент застосовуваних на навантажувачах коліс досить широкий. Залежно від умов експлуатації застосовують пневматичні, суцільнолиті та бандажні шини.

Використовувані вилочні навантажувачі мають зазвичай вантажопідйомність до 16 тонн і висоту підйому вантажу до 3 метрів. Для роботи в вагонах і приміщеннях з низькими стелями застосовують навантажувачі з трехсекционной щоглою.

 

Купити запчастини на вилочні навантажувачі Clark недорого в Києві і по Україні

Електричні навантажувачі Clark GEX 40/45/50

Електричні навантажувачі Clark EPX 16/18 / 20s

Електричні навантажувачі Clark TMX 13 / 15s / 15/18 / 20x

Електричні навантажувачі Clark GenEX GEX 20/25/30 (s) L

Електричні навантажувачі Clark GEX 16/18 / 20s

Електричні навантажувачі Clark GTX 16/18 / 20s.

Дизельні і газові навантажувачі Clark CMP 50/60 / 75s

Дизельні і газові навантажувачі Clark CMP 40/45 / 50s

Дизельні і газові навантажувачі Clark CQ 20/25/30

Дизельні і газові навантажувачі Clark CMP 15/18 / 20s

Дизельні і газові навантажувачі Clark C 60/70/75/80 GEN2 Series

Дизельні і газові навантажувачі Clark C 40/45 / 50s / 55s GEN2 Series

Дизельні і газові навантажувачі Clark C 20/25/30/35 GEN2 Series

Дизельні і газові навантажувачі Clark C 15/18 / 20s GEN2 Series.

 

Досвід експлуатації навантажувачів Clark в Україні показав:

  1. Високу надійність і довговічність техніки;
  2. Ергономічні та комфортні умови експлуатації;
  3. Низький рівень шуму, що генерується при роботі;
  4. Простоту технічного обслуговування.

Наша компанія пропонує великий вибір запасних частин, практично всі запчастини, на навантажувачі і супутні комплектуючи. Співпраця з нами позбавить від утомливих пошуків і дозволить придбати потрібний товар.

 

Дізнатися детальну інформацію Ви можете за телефонами: “+38 (096) 224-07-38” “або напишіть нам на email”; Viber (096) 22 – 407 – 38.

 

Про компанію

электроразъем DINТОВ «ФоркЛифт Партс» – постачальник запчастин вилкових навантажувачів і супутнього устаткування.

За тривалий термін успішної роботи наша компанія домоглася багато чого, в тому числі і визнання з боку клієнтів і партнерів. І це ми вважаємо нашим головним досягненням. На постійній основі ми працюємо з компаніями з Європи, Азії та практично всіх регіонів України і Молдови. Професіоналізм співробітників компанії дозволяє нам реально сприяти вирішенню завдань, що стоять перед нашими клієнтами. Ми надаємо їм запчастини високої якості за оптимальними цінами і в короткі терміни.

В даний час ми раді запропонувати весь спектр запчастини  навантажувачів CLARK: від автонавантажувачів до штабелеров. Наша компанія забезпечує повний цикл технічної підтримки обладнання, що постачається, необхідні запасні частини для автонавантажувачів, а також пропонує найбільш оптимальні схеми оплати.

 

Запчастини для CLARK

Наш центр розподілу запчастин в Україні, розташований в Вишгороді, Київ, являє собою сучасний центр. Наш центр приймає замовлення до 8:00 вечора за східним поясним часом на наступний день для наших дилерів або безпосередньо в вашому регіоні.

 

Запчастини CLARK дійсно зберігають ваші інвестиції …. “Побудовано на совість.”

 

ФоркЛифт Партс використовує багаторічний досвід, видатну доставку і конкурентні ціни, щоб максимально спростити обслуговування вашого навантажувача якомога більш економічним і безболісним. Якщо ви використовуєте Toyota, Hyster, Nissan або будь-який інший навантажувач, ФоркЛифт Партс – краща відповідь для всіх ваших потреб в навантажувачах. Ми знаємо, що вам потрібно зробити жорсткий вибір за допомогою бюджетних коштів, і наша компанія надасть вам безліч варіантів, які відповідають вашим потребам в продуктивності і витратах. Саме тому ФоркЛифт Партс вважається найкращим в індустрії обробки матеріалів.

 

Обращайтесь в Києві: ☎”+38 (096) 224-07-38″ “або напишіть нам на email” і по всій Україні ★ або по онлайн запитом ціни. Ви також можете розмістити замовлення по на нашому сайті.

 

CLARK обновлено: 11 Жовтня, 2022 автором: Майстер