м. Київ, вул. Академіка Туполєва, буд. 17-Ж, офіс 44.

+38 (096) 224-07-38 forklift.ua@gmail.com

Perkins

Запчастини Perkins в Києві, Україні

Запасні частини для навантажувачів Perkins (Перкинс)

Простоювання навантажувача через поломки в робочий час – це не просто прикра ситуація, це втрата прибутку, а іноді суми втрат сягають колосальних розмірів. Наша компанія пропонує оригінальні запасні частини та комплектуючи для навантажувачів Perkins всіх моделей, типів і видів.

ЯК РОЗІБРАТИСЯ?!
телефонуйте зараз менеджеру:

“+38 (096) 224-07-38” “або напишіть нам на email”

 

Всі марки

Всі запчастини до всіх марок бокових навантажувачів Perkins.

 

Швидке замовлення

Швидкий та кваліфікований підбір запчастин та аналогів. Оперативні терміни постачання під замовлення. З Європи 7 діб

 

Доступна ціна

Ціни нижче середньориночних на 7-15%

 

Гарантія якості

Ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками з Европи та АзіЇ

Services


ПРО НАС

Основними напрямками діяльності компанії є постачання запасних частин та комплектуючих до складської навантажувальної техніки Perkins. Супутній вид діяльності – це надання послуг з ремонту та технічного обслуговування навантажувачів. У своїй роботі компанія орієнтована на якісне обслуговування клієнтів, тому ми завжди готові до діалогу для узгодження взаємовигідних умов розрахунків, постачання та гарантійного обслуговування навантажувачів та іншої складської техніки.

Чому варто працювати з нами?

>Працюємо з 2008 року

9 років є дилером TVH в Україні

>Широкий асортимент

Поставки від виробника Perkins

>125 щасливих клієнтів

Нам довіряють

>12 000 проданих запчастин

Доставка по всій Україні

Наші клієнти

Ми зробимо швидкий та кваліфікований підбір запчастин Perkins, закажіть дзвінок, або подзвоніть
“+38 (096) 224-07-38” “або напишіть нам на email”

 

 

Запчастини Perkins онлайн

Купуйте тут оригінальні запчастини та аналогові Perkins, доставлені вам безпосередньо з магазину електронної комерції. З тисячами запчастин, які є в наявності в Інтернеті та доступні для доставки наступного дня, тепер ви можете обслуговувати, ремонтувати або ремонтувати свій двигун Perkins з упевненістю, що ви використовуєте запчастини, яким довіряють понад 5 мільйонів власників машин по всьому світу.

Ремонтні вироби для продовження терміну служби двигуна

Використання офіційних продуктів для ремонту Perkins може значно підвищити продуктивність вашого двигуна і продовжити термін його служби.

Ці деталі можна швидко і легко замовити у місцевого дистриб’ютора. Ремонтні вироби включають паливні форсунки, паливні насоси високого тиску, турбокомпресори і електрообладнання – в цю категорію входять як стартери, так і генератори змінного струму.

Наші продукти для ремонту розроблені так, щоб легко поєднуватися з вашим двигуном. Точне машинобудування так само міцно закріплено в офіційних паливних форсунках, турбонагнітачем і електриці Perkins, як і в самих двигунах.

Паливні системи

Важко ігнорувати ознаки зношених або неякісних паливних форсунок і насосів – від поганого запуску і холостого ходу до зниження продуктивності і відмови викидів. Форсунки і насоси Perkins забезпечують безвідмовну точність. Оскільки паливо подається багато разів протягом кожного циклу згоряння, а кожен впорскування триває неймовірні 250 мільйонних часток секунди, форсунки спрацьовують мільярди разів протягом терміну служби вашого двигуна. Наші форсунки міцні і виготовлені відповідно до найвищих стандартів, мають спеціальне покриття для роботи з реальним паливом різної якості.

Електричні системи

Ваш двигун може бути одним з найскладніших, доступних на ринку, але без можливості правильного запуску і зарядки вся вихідна потужність, яку він має, не має значення. Кожному двигуну потрібна правильно функціонуюча, надійна електрична система, щоб забезпечити цей початковий імпульс, а потім гарантувати, що він працює на оптимальному рівні.

Системи охолодження

Для максимальної ефективності та тривалого терміну служби ваш двигун повинен працювати при оптимальній температурі. Система охолодження запобігає перегріванню і поломку.

У двигуні з водяним охолодженням термін «система охолодження» відноситься до комбінації радіатора, вентилятора, термостата і водяного насоса. Ці точно розроблені компоненти працюють в гармонії, видаляючи дуже високі рівні тепла, що виділяється в процесі згоряння.

Повітряні системи

Робота двигуна заснована на хорошому повітряному потоці і вимагає точних деталей. Повітря є центральним елементом повного згоряння, надаючи прямий вплив на продуктивність вашого двигуна і допомагаючи йому підтримувати відповідність вимогам щодо викидів.

 

Досвід експлуатації навантажувачів Perkins в Україні показав:

  1. Високу надійність і довговічність техніки;
  2. Ергономічні та комфортні умови експлуатації;
  3. Низький рівень шуму, що генерується при роботі;
  4. Простоту технічного обслуговування.

Наша компанія пропонує великий вибір запасних частин, практично всі запчастини, на навантажувачі і супутні комплектуючи. Співпраця з нами позбавить від утомливих пошуків і дозволить придбати потрібний товар.

 

Дізнатися детальну інформацію Ви можете за телефонами: +38 (096) 224-07-38, або напишіть нам на email; Viber (096) 22 – 407 – 38.

 

Про компанію

электроразъем DINТОВ «ФоркЛифт Партс» – постачальник запчастин вилкових навантажувачів і супутнього устаткування.

За тривалий термін успішної роботи наша компанія домоглася багато чого, в тому числі і визнання з боку клієнтів і партнерів. І це ми вважаємо нашим головним досягненням. На постійній основі ми працюємо з компаніями з Європи, Азії та практично всіх регіонів України і Молдови. Професіоналізм співробітників компанії дозволяє нам реально сприяти вирішенню завдань, що стоять перед нашими клієнтами. Ми надаємо їм запчастини високої якості за оптимальними цінами і в короткі терміни.

В даний час ми раді запропонувати весь спектр запчастини  навантажувачів Perkins: від автонавантажувачів до штабелеров. Наша компанія забезпечує повний цикл технічної підтримки обладнання, що постачається, необхідні запасні частини для автонавантажувачів, а також пропонує найбільш оптимальні схеми оплати.

 

Запчастини для Perkins

Наш центр розподілу запчастин в Україні, розташований в Вишгороді, Київ, являє собою сучасний центр. Наш центр приймає замовлення до 8:00 вечора за східним поясним часом на наступний день для наших дилерів або безпосередньо в вашому регіоні.

 

Запчастини Perkins дійсно зберігають ваші інвестиції …. “Побудовано на совість.”

 

ФоркЛифт Партс використовує багаторічний досвід, видатну доставку і конкурентні ціни, щоб максимально спростити обслуговування вашого навантажувача якомога більш економічним і безболісним. Якщо ви використовуєте Toyota, Hyster, Nissan або будь-який інший навантажувач, ФоркЛифт Партс – краща відповідь для всіх ваших потреб в навантажувачах. Ми знаємо, що вам потрібно зробити жорсткий вибір за допомогою бюджетних коштів, і наша компанія надасть вам безліч варіантів, які відповідають вашим потребам в продуктивності і витратах. Саме тому ФоркЛифт Партс вважається найкращим в індустрії обробки матеріалів.

 

Дзвоніть в Києві й по всій Україні: ☎ +38 (096) 224-07-38  ★ або по онлайн запитом ціни. Ви також можете розмістити замовлення по на нашому сайті.

 

Запчастини Perkins в Києві, Україні

Perkins обновлено: 11 Жовтня, 2022 автором: Майстер