Запчастини вилочних навантажувачів ( погрузчиков ) Киев, Украина Тойота (Toyota), Рема (Rema) , Кларк (Clark), Бельцы (Balti) Молдова

м. Київ, вул. Академіка Туполєва, буд. 17-Ж, офіс 44.

+38 (096) 224-07-38 forklift.ua@gmail.com

Запчастини для Джамбо ремонту (JUMBO)

Джамбо ремонт

Запчастини для Джамбо ремонту (JUMBO)

Замовити запчастини для Джамбо ремонту (JUMBO) бокових навантажувачів від ForkliftParts (Форклифт Партс).

Компанія ТОВ «ForkliftParts», центральний офіс якої розташований в Києві, є офіційним представітелем TVH в Україні і поставляє запчастини для вилочних навантажувачів. Ми реалізуємо сертифіковані комплектуючі безпосередньо від виробника навантажувачів, а також і замінники.

 

Зміст:

  • Оригінальні запчастини для ремонту вилочних навантажувачів від виробника Джамбо
  • Чому ми
  • Швидке замовлення
  • Доставка по всій Україні
  • Оригінальні запчастини
  • Ефективна співпраця

 

Оригінальні запчастини для ремонту вилочних навантажувачів від виробника Джамбо

Джамбо ремонтВилочні навантажувачі користуються великим попитом у вітчизняних підприємств. Вони відрізняються надійністю, продуктивністю, маневреністю і довговічністю при доступній вартості. Заводи-виробники забезпечують низьку вартість запчастин при високому їх якості та вигідні умови поставки. Вартість запчастин для навантажувачів обумовлена такими факторами, як умови виробника і невеликі витрати на доставку. Якість представлених у нас деталей – це можливість надавати нашим клієнтам гарантії.

Щоб підтримувати спецтехніку в справному стані, необхідно купувати тільки оригінальні запчастини для вилочних погрузчиков от виробника. Купивши деталі того ж бренду, що і ваша спецтехніка, ви можете не турбуватися про сумісність комплектуючих компонентів з механізмами навантажувача. Тільки якісні запчастини забезпечать безпеку і тривалий термін експлуатації спецтехніки.

 

Чому ми

Запчастини для Джамбо ремонту (JUMBO)Всі марки: Запчастини до вилковим навантажувачів будь-якіх віробніків. Більше 150 каталогів марок навантажувач.

Швидке замовлення:
Швидкий та Кваліфікований підбір запчастин та аналогів. Оперативні Терміни постачання під замовлення. З Європи 7 діб.

Доступна ціна: Ціни з нижчих середньоріночніх на 7-15%.

Гарантія якості: Ми Працюємо тільки з перевіреннимі постачальником з Європи та Азії.

Працюємо З 2008 року: 9 років є дилером TVH в Україні.

Широкий асортимент: Поставки від виробників з 14 країн світу.

12 000 проданих запчастин: Доставка по всій Україні

 

Доставка по всій Україні

Запчастини доставимо в регіони України в найкоротші терміни, завдяки відпрацьованої логістичної мережі.

 

Оригінальні запчастини

Основним напрямком діяльності компанії ТОВ “ForkliftParts” є поставка запчастин для вилочних навантажувачів в регіони України. Оригінальні запасні частини надходять безпосередньо з заводів виробників з Європи, Китаю в контейнерах, що забезпечує збереження і гарантію якості.

 

Ефективна співпраця

Запчастини для Джамбо ремонту (JUMBO)Постійний пошук кращих постачальників і оптимальних схем доставки, дозволяє нам пропонувати все більш кращі умови співпраці для наших клієнтів. Для своєчасної, надійної і ефективної поставки запчастин Джамбо, Howo (Хово), Faw (Фав), Shaanxi (Шанксі), Longgong, CDM ми укладаємо договори з магазинами, автотранспортними підприємствами, сервісними станціями. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, що надається компанією ДСС, зроблять наше співробітництво зручним, вигідним і ефективним. Ми також завжди раді розглянути і Ваші пропозиції з питань придбання та поставок запчастин.

Оригінальні запчастини для ремонту вилочних навантажувачів від виробника Джамбо

 

Переваги покупки запасних частин в нашій компанії:

  • можливість купити оригінальні запчастини та агрегати для навантажувачів за мінімальною ціною;
  • завод-виробник гарантує їх сумісність. Оригінальні запасні елементи для навантажувачів мають 100% – гарантію і відсутність проблем при їх заміні;
  • наявність на складі величезного асортименту запчастин для вилочних навантажувачів. Вам не потрібно втрачати час очікуванні виконання замовлення.

Ми доставимо запчастини навантажувачів в мінімальні терміни. Підібрати потрібне найменування вам поможе менеджер за номерами на сайті. У нас більш 150 каталогів запчастин.

У нас ви зможете знайти запчастини навантажувачів в великому асортименті. Крім того, на складі представлено і навісне обладнання, вантажозахватні механізми, ковші, колеса, шини, та ін.

Якщо немає необхідної запчастини, ми доставимо її на замовлення в мінімальний термін;

низькі ціни, прозора і гнучка цінова політика – основна перевага співпраці з нашою компанією.

Запчастини для навантажувачів, є способом вирішення питань постачання підприємств з власним парком спецтехніки. Зробити замовлення можна на сайті або зателефонувавши нам по телефонами: “+38 (096) 224-07-38” “або напишіть нам на емайл”.

Здійснюємо поставку запасних частин в регіони транспортними компаніями «Нова Пошта» і т.д.

Подробиці за вартістю відправки уточнюйте у менеджера супроводжуючого угоду.

Запчастини для Джамбо ремонту (JUMBO) обновлено: 19 Серпня, 2017 автором: Майстер
МИ ПРАЦЮЄМО!
close-link